Dane kontaktowe:

Totem.com.pl Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Jacewska 89
88-100 Inowrocław
+48 52 354 00 40
sekretariat@totem.com.pl
www.totem.com.pl

 

Totem.com.pl sp. z o.o. sp.k. to drukarnia cyfrowa, najnowocześniejsza w Polsce i jednocześnie jedna z najbardziej innowacyjnych w Europie. Specjalizujemy się w druku książek w niskich i średnich nakładach, w każdym rodzaju oprawy. Naszą ideą jest proponowanie innowacyjnych rozwiązań, technologicznych i organizacyjnych, dzięki którym wydawcy mogą drukować szybko i efektywnie w najwyższej jakości cyfrowej.

Drukujemy, wykorzystując niestandardowe surowce – np. płótno syntetyczne i plastik. Materiały te, stosowane przede wszystkim na okładkach i obwolutach, zapewniają naszym produktom ponadstandardową wytrzymałość – zwiększając ich odporność na mechaniczne uszkodzenia i wpływ czynników klimatycznych.

Rocznie produkujemy kilka milionów książek, 60% z nich eksportujemy.

Kilkukrotnie zostaliśmy nagrodzeni tytułem najlepszej drukarni w Rankingu Polskich Drukarń Dziełowych ,,Wydawcy Wybierają Drukarnie”, w kategorii ,,Drukarnie Cyfrowe”. Jesienią 2021 roku uplasowaliśmy się na 1 miejscu w organizowanym przez „Magazyn Literacki KSIĄŻKI” rankingu najlepszych w Polsce drukarń dziełowych.