Dane kontaktowe:

PLASTECH Paweł Wiśniewski S.K.A
ul. Relaksowa 4
87-100 Toruń
+48 56 6229037
pw@plastech.pl
www.plastech.pl

 

Plastech to jeden z wiodących w Europie wortali internetowych w branży tworzyw sztucznych i opakowań. Uruchomiony w 2002 roku serwis w krótkim czasie stał się integralną częścią polskiego biznesu, skupiając społeczność związaną z przetwórstwem tworzyw sztucznych, recyklingiem i opakowaniami.

Centralnym miejscem serwisu jest giełda ofert B2B, z której korzystają setki firm. Codziennie pojawia się na niej kilkadziesiąt nowych ofert surowców, opakowań i maszyn. Codzienne wiadomości branżowe, relacje z targów i wydarzeń, katalog firm oraz aktualne trendy cenowe na rynku tworzyw stanowią bezcenne źródło informacji.

Wortal Plastech jest prowadzony w trzech wersjach językowych. Dzięki współpracy z międzynarodowymi targami branżowymi i zagranicznymi stowarzyszeniami z sektora przetwórstwa tworzyw, serwis jest obecny w Europie oraz innych regionach świata.
Od 2020 roku Plastech wydaje w wersji drukowanej i elektronicznej periodyk „Plast Echo”, który skupia się na trendach i problemach dotyczących branży. Czasopismo jest dystrybuowane wśród firm i osób działających w sektorze przetwórczym.